Sprzedaż nieruchomości - szybko i za dobrą cenę!

Home staging to usługa polegająca na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży. E-home staging to efektywne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży w cywilizacji cyfrowej: foto, video, social media… I zarobisz więcej!

Wolisz porozmawiać?

Zadzwoń: 500 188 141

Wolisz email?

Napisz: Email

Domy na sprzedaż

Sprzedaż nieruchomości przez Internet jest skuteczna dzięki wykorzystaniu cyfrowych technik. Bardzo skuteczne jest tworzenie video publikowanych na dedykowanych profilach w mediach społecznościowych.

Mieszkania na sprzedaż

Do sprzedaży mieszkania można zastosować taki same techniki sprzedaży w Internecie, jak i dla domów. Warto! Bo można uzyskać lepszą cenę i krócej szukać nabywcy.

Nieruchomości komercyjne

Sprzedaż nieruchomości komercyjnych w Internecie związane jest z wysokim poziom konkurencji i profesjonalizmem Nabywców.  Warto skorzystać ze wszystkich dostępnych technik cyfrowego wsparcia sprzedaży np. z dedykowanej strony WWW.

WWW

eHome Staging efektywnie wspiera marketing tradycyjny!

Twoi Klienci mają zawsze przy sobie smartfony. Daj im szansę na kupno Twojej nieruchomości, na poznanie szczegółów Twojej oferty. Zastosuj na banerach QR code, które przeniosą Klientów do social media i WWW, aktywuje email i telefon!

Pracujemy na budżetach!

Przedstaw nam informacje o projekcie i posiadanym budżecie. Przedstawimy bezpłatną wycenę wraz z propozycjami skutecznych działań prosprzedażowych w Internecie!

Specjalne warunki dla Agencji Pośrednictwa Nieruchomości

eHome Staging to cyfrowy standard w działaniach zawodowców w pośrednictwie sprzedaży. Agencjom Nieruchomości oferujemy specjalne warunki realizacji usług.

Video rządzi

Najbardziej lubianą formą odbioru komunikatów marketingowych jest video. Video jest też najchętniej udostępniane!

Foto z SEO wygrywa

Wpisanie słów kluczowych w nazwę plików graficznych wpływa pozytywnie na wyniki wyszukiwania w Google.

U

Pozycjonowanie

Wpływ na szybkość sprzedaży nieruchomości ma pozycja w wynikach wyszukiwania w Google. 98% Internautów w Polsce wpisuje poszukiwaną frazę w okno Google. Pozycjonowanie (SEO) wspiera sprzedaż.